Вівторок
28.03.2023
03:14
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нижньоболотнянська гімназія Зарічанської сільської ради
Головна » 2018 » Грудень » 11 » 70 років загальній декларації прав людини
09:05
70 років загальній декларації прав людини

Всі ми живемо в людському оточенні, поміж людей. А кожна людина — це індивідуальність, не схожа на інших ані зовні, ані своїм внутрішнім світом. Всі ми різні, та живемо разом, тому треба нам людей любити, іноді терпіти, але завжди поважати один одного, прислухатись до чужих думок. Іноді наступити на свою гордість, іноді відстояти свою правоту... Словом, важко жити з людьми, а без людей — неможливо. Тому-то частенько треба заглянути у свій внутрішній світ і самому переконатися, що ти нічим не кращий за інших, що і в тобі сидить десь глибоко мале чортеня, яке може ненароком вилізти назовні. Люди саме тому і цікаві, що не схожі одне на одного. І в кожній людині стільки всього самобутнього, хорошого, доброго, справжнього, слід тільки придивитися. І ти тоді відкриєш цілий світ людських дум, почуттів, спогадів, світла душі. Тому починати варто з самого себе, подивитись чи ж ти такий добрий і мудрий, як про себе думаєш. І якщо ні, то треба постаратись наблизитись до свого ідеалу. А людям слід говорити хороші слова, побачити їх добру душу, відкрити для себе їхні таланти. І себе самого віддати людям, бо ж ніхто непевне не знає для чого прийшов у цей дивовижний світ.

Саме в декларації вказано правила співжиття з іншими. Саме для цього нам треба знати свої права та з повагою ставитись до прав усіх людей.

Лаконічним та інформаційно насиченим був інформаційний виступ учнів 9 класу « 70 років загальній декларації прав людини» під керівництвом учителя правознавства Лемак І.В.

Учні навели «30 заповідей» Загальної декларації прав людини і закінчили повідомлення словами – закликом :

На цій землі по-людськи треба жити…

Переглядів: 235 | Додав: Кесі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar