Вівторок
25.06.2024
02:08
Категорії розділу
Мої статті [2]
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нижньоболотнянська гімназія Зарічанської сільської ради
Головна » Статті » Мої статті

Світ її захоплень

Світ її захоплень

Саме цій історичній епосі ми зобов'язані появою різноманітних технік плетіння гобеленів і вишивання.Як це не здасться дивним, але спочатку пошуком свого хобі, тобто заняття, що приносило би задоволення для душі, стали займатися жінки. Вони раніше чоловіків опанували з одного боку безцінним, а з іншого сумнівним даром — вільним часом. Обмежені чотирма стінами в довгі роки патріархату, жінки розважали себе, як могли.   
Хобі, захоплення — важлива частина життя людини. Настільки важлива, що одне з перших питань, яке задасть вам англієць при знайомстві, буде «Яке у вас хобі?». Все дуже просто: роботу людина вибирає найчастіше з меркантильних міркувань, і вона може приносити гроші, але при цьому — не подобатися. А хобі — це життєве захоплення людини (тимчасове або постійне), яким вона займатися хоче, причому із радістю і не шкодуючи часу і сил («справі час, а хобі — все інше»). Значить, хобі може нам розповісти про те, до чого людину тягне, з якими однодумцями їй буде спілкуватися цікаво, які у неї «таргани в голові» і навіть про те, які в людини у цей час найважливіші потреби.    

    Сьогодні хобі не є гонитвою за позитивною громадською думкою і перетворилося на маленьку особисту власність, шматочок душі, який не прийнято виставляти на загальний огляд, бо часто хобі може розповісти про людину набагато більше, ніж її біографія.

 (хоча часу обмаль, як і в кожного вчителя).,  квілінгом, витинанками, вишивкою, макраме  бісероплетіннямється захоплюця жінка, педагог – організатор нашої школи, художник – декоратор всіх шкільних  свят,  мати 4 дітей і просто хороша людина Роман Марія СтепанівнаКожен педагог - талант!!! Попри свою вчительську роботу ми знаходимо час і на "приємне для душі". У кого подорожі, вишивка, гра на музичному інструменті..., а

вишиті картини», - захоплено і водночас скромно розповідає про це Марія Степанівна. А взагалі не любить надмірної уваги до себе. Вже звикла до того, що просять допомогти, а в кінці забувають деколи навіть подякувати. Від доброти людська криниця не міліє, а стає ще повноводнішою.Люблю, коли під руками твориться новий світ. Він спонукає спостерігати за природою, людьми, вдивлятися в кольори неба, квітів, трав. Єдине, чого не люблю у вишивці, - чорного кольору, а якщо чорним, то тільки ним, як у графіці. Вишиваю усе: ікони, рушники, сорочки, картинки, подушки. Та найбільше подобаються « Та перш за все - вишивка. . захоплень досить багатийїїСвіт    

Займатись улюбленою справою велике задоволення. Хобі грає важливу роль в житті людей, воно вносить в неї елемент творчості і родзинку.  Бо творчість – вона від Бога. Це те, що не купиш. Не запозичиш. Це – це радісне мистецтво. І радісна сама праця над її створенням. Скільки поезії, творчих таємниць у праці творчих людей.  Дивлячись на ці роботи, одразу пригадуються рядки з вірша:
Це вишиття для мене, як бальзам
Тамує спрагу і дарує радість.
Чарує, тішить і милує взір…
    На дозвіллі кожен віддається своєму захопленню, обирає собі заняття до душі.
Кожна робота неповторна.     У коридорі нашої школи діє виставка творчих робіт учнів школи, серед яких центральне місце займають  роботи педагога – організатора.

У кожного є своя улюблена справа. Своє хобі. Ми віддаємось їй сповна в будь-яку мить, коли приходить натхнення. І нехай весь світ зачекає, завмре, коли ми творимо.   

 

Категорія: Мої статті | Додав: Кесі (13.03.2013)
Переглядів: 1308 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1
для тебе майже школа -хобі, а все інше .....сама знаєш
avatar