Четвер
23.05.2024
16:40
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нижньоболотнянська гімназія Зарічанської сільської ради

VІ. Період незалежної України (1991р.)

  Друге десятиліття наша країна розвивається як самостійна незалежна держава. За цей період вона міцно ввійшла в світову спільноту.Проголосила курс на перехід до ринкової економіки. Значні зміни відбулися і в галузі освіти.

З вересня 1996 року директор школи Куруц Наталія Юріївна. У 1998 році школа газифікована. У 2006 році на місці старої школи, побудованої у 1912 році, будується нова двоповерхова школа . В ньому навчаються учні початкових класів, на другому поверсі розміщені комп’ютерний клас та методкабінет. Є також просторий актовий зал. З 2006 року школа працює в одну зміну.

      Заступниками директора з 1996 – 2000 рр. – Кобаль Ольга Петрівна, з 2000 року – Марканич Віра Василівна. 

У 2007 році на території школи встановлено статую Божої матері.В 2009 році за кошти спонсорів встановлено нову огорожу.

   Сьогодні в  10 класах нашої  школи  навчаються 183 учні. Створені належні умови для  для задоволення навчальних можливостей, розвитку творчих здібностей та життєвих потреб учнів, які забезпечуються: 4 навчальними кабінетами, комп’ютерним класом, актовим залом, бібліотекою, шкільною їдальнею.

 Якість навчальних досягнень учнів забезпечують 24 вчителі, з яких 6 вчителів вищої категорії, 6 вчителів І категорії, 4 – ІІ категорії.  Колектив учителів на 60% складається з колишніх випускників даної школи. Це Марканич Віра Василівна, Кобаль Ольга Петрівна, Кобрин Ганна Іванівна, Кормош Наталія Іванівна, Коровська Ганна Василівна, Боротканич Наталія Іванівна, Костак Ганна Петрівна, Чийпеш Ганна Петрівна, Кормош Ганна Василівна, Чийпеш Ганна Василівна, Радченко Ганна Андріївна, Куруц Ольга Андріївна, Роман Марія Степанівна, Кормош Світлана Іванівна, Лемак Інна Василівна, Дочинець Валентина Іванівна.

За час існування школи тут навчалися: письменник Юрій Станинець, кандидат історичних наук Василь Керечанин, кандидат медичних наук Михайло Данилаш.Багато випускників нашої школи здобули вищу  та спеціальну середню освіту, працюють в різних установах, зайняті в різних сферах діяльності.