![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/1/0-02-0a-511c8e0f978467d7669dab8b9bb341f5446f517837.jpg) ![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/1/0-02-0a-04d41c98b960bbf73970ce57fbc0e39a2bb90bfa69.jpg)
Сценарій «У ніч на Миколая» дозволив провести цікаве та інформативне свято ( класний керівник Костак Г.П.) . Учні детально ознайомилися з історією життя та добрими вчинками святого Миколая. Розробка дозволила задіяти у виставі всіх учнів 3 класу. Повчальна історія про перемогу добра над злом навчить дітей бути чуйними та чемними. Святкові пісні, які увійшли до сценарію, підкреслили виховну спрямованість виступу. |