І знову ми ярмаркували.
Коли українці ще не знали слова "шопінг", вони вже любили ярмаркувати. Ярмарок - це не просто змога вигідно купити-продати, а й ціла подія. У час тотального онлайн - спілкування аж не віриться, що подібний захід може відбуватися невимушено, весело і сучасно. Окремий вид задоволення - продавці. П'ятикласники наче селяни з Великих Сорочинців, дев'ятикласники вразили квітковим оздобленням, а інші були завжди готові на посмішку. Кураж (грайливо-піднесений стан) отримали всі. Після ярмарку почалися загальношкільні батьківські збори.
![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Foto/44932465_1111212635705796_6049102544653778944_n.jpg)
![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Foto/44924160_1111212799039113_2621830006652796928_n.jpg)
|