Про подорожі можна говорити довго. Але останнім часом сучасній людині досить важко наважитися вийти із зони комфорту і вирушити за враженнями і пригодами. На щастя, наших дітей це не стосується, бо вони готові до екскурсій постійно. Очевидно, діти добре розуміють, що подорожі та екскурсії навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше ніж, десять років життя вдома.
05. 05. 2018 р. учні нашої школи здійснили екскурсію до музею архітектури та побуту у м. Ужгород, більше відомого за розмовною назвою «старе село». ![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/31914296_965321340294927_7566500359888175104_n.jpg) ![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/31948586_965321370294924_1014392342406234112_n.jpg)
Тут вони почувалися, наче вдома. Дякуємо директору музею, нашому земляку, Коцану Василю Васильовичу та екскурсоводу Тетяні Сологуб-Коцан за гостинний прийом та цікаву розповідь.
Не оминули діти і Ужгородський замок, замок із тисячолітньою історією, який привабив історичними пам’ятками.![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/31531033_965323340294727_1303631340087803904_n.jpg) ![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/31957918_965323533628041_8599298325079916544_n.jpg) ![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/31880768_965323493628045_6029302685289676800_n.jpg) ![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/31524552_965323633628031_4103007172974084096_n.jpg)
Але найцікавіше було у майстерні сонячних колекторів у с. Часлівці. Діти отримали максимум корисної інформації від координатора проекту «Sunrise» Лесі Носенко. У невеликому приміщенні виготовляти пристрої для збору енергії сонця вчаться люди з усієї держави
. ![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/31880923_965318833628511_6000128278118006784_n.jpg) |