![](http://nbolotneschool.ucoz.com/Kartinki/Foto/1/0-02-05-623191834e01f01e7f3bd7c81b93496ccb2a0e7753.jpg)
29 січня 1918 року... Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути. Учасники події: невеликий загін з боку молодої Української Народної Республіки і знаменита Червона гвардії Радянської Росії. Результат було неважко передбачити. Але цей бій для українців не пішов у забуття, хоч і був програний... Ми також згадали ці події на годинах спілкування, які цього дня пройшли в усіх класах. Також учні переглянули події цих днів у презентаціях. |